MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wieczór wyborczy Henryka Łabędzia w sztabie PiS. Trwa wyczekiwanie na wyniki II tury głosowania na prezydenta Tarnowa

Paweł Chwał
Paweł Chwał
Wieczór wyborczy podsumowujący II turę w sztabie Henryka Łabędzia, kandydata PiS na prezydenta Tarnowa
Wieczór wyborczy podsumowujący II turę w sztabie Henryka Łabędzia, kandydata PiS na prezydenta Tarnowa Paweł Chwał
Osoby wspierające Henryka Łabędzia w wyborach samorządowych na prezydenta Tarnowa spotkały się w niedzielę (21 kwietnia) z kandydatem PiS podczas wieczoru wyborczego w tarnowskim biurze Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie było okazją do podsumowania pracowitej i długiej kampanii. Trwa gorączkowe wyczekiwanie na wyniki drugiej tury.

Podsumowanie długiej i wyczerpującej kampanii podczas wieczoru wyborczego w biurze PiS

W biurze PIS spotkali się zarówno nowo wybrani radni miejscy, jak również działacze i sympatycy ugrupowania oraz osoby zaangażowane w kampanię Henryka Łabędzia. On sam przyznał, że - choć zwłaszcza w ostatnim okresie była ona bardzo intensywna - to nie czuje się zmęczony.

- Ja naprawdę dobrze się bawiłem. To było dla mnie pierwsze takie doświadczenie. Teraz trochę żałuję, że tak późno zabrałem się za politykę - mówił z uśmiechem Henryk Łabędź.

Chwalił kampanię w tarnowskim wydaniu za to, że była merytoryczna i wywiązała się w trakcie niej ciekawa dyskusja na programy i pomysły dla Tarnowa. - Ja jednemu z kandydatów mówiłem. Fajnie, super, mogę się pod tym programem Twoim podpisać, tylko czemu nie było to dotąd robione, przez tyle lat? - mówił Henryk Łabędź podczas wieczoru wyborczego.

Henryk Łabędź deklaruje współpracę. "Potrzebna jest szeroka koalicja odbudowy Tarnowa"

Kandydat PiS nie wyklucza tego, że jeśli decyzją mieszkańców zostanie prezydentem Tarnowa to zechce skorzystać z pomysłów, które zgłosili jego konkurenci przed wyborami. Jednocześnie deklaruje z każdym z nich współpracę.

- Sytuacja miasta jest bardzo ciężka. Nie boję się tego powiedzieć. Musi być zawarta szeroka koalicja odbudowy Tarnowa. Mamy dobry wynik jeśli chodzi o PiS w sejmiku województwa małopolskiego, ale liczę także na posłów z ekipy rządzącej, że będą walczyć o środki rządowe dla Tarnowa. Ja sam będę jeździł i o nie walczył. Partia to symbol, ale decyzje w ministerstwach podejmują przecież ludzie - stwierdził Henryk Łabędź.

Jednocześnie podtrzymuje swoje deklaracje z kampanii wyborczej, w tym tę, że - jeśli zostanie wybrany - to przez pierwszy rok prezydentury nie będzie pobierał wynagrodzenia. Pierwszą wypłatę przekaże na fundację im. brata Alberta.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie żyje Jan A.P. Kaczmarek. Zdobywca Oscara miał 71 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na tarnow.naszemiasto.pl Nasze Miasto