Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków Tarnów

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków Tarnów" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Kraków Airport idzie na rekord! Do końca roku chce obsłużyć 9 milionów pasażerów 9 milionów pasażerów w Kraków-Airport do końca roku? Wyniki krakowskiego lotniska szybują jak nigdy. Są realne szanse na pobicie rekordu!

  9 milionów pasażerów w Kraków-Airport do końca roku? Wyniki krakowskiego lotniska szybują jak nigdy. Są realne szanse na pobicie rekordu!

  884 381 – tylu pasażerów we wrześniu przewinęło się przez Kraków Airport. To kolejny bardzo udany miesiąc. W ciągu minionych 9 miesięcy z usług portu lotniczego skorzystało już 7 087 505 osób. To zaś oznacza, oczywiście jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, że w grudniu lotnisko powita 9...

  Przeżyli ze sobą pół wieku i więcej. Zobaczcie Złote Gody w Tarnowie! Złote Gody małżeństw w Tarnowie. Ponad 20 par świętowało piękne jubileusze małżeńskie, niektórzy przeżyli ze sobą już ponad pół wieku!

  Złote Gody małżeństw w Tarnowie. Ponad 20 par świętowało piękne jubileusze małżeńskie, niektórzy przeżyli ze sobą już ponad pół wieku!

  W Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom, które przeżyły ze sobą minimum 50 lat. W sumie odznaczono w ten sposób 25 małżeństw. Jedno z nich może się pochwalić 60-letnim stażem. Złote Gody w Tarnowie 2023...

  Regionalne

  Wypadki

  Zobacz wszystkie z kategorii: Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

  Warto przeczytać

  Lokalne oferty

  reklama

  Poradnik Domowy

  Wydarzenia dnia

  Polecane

  Pogoda na tydzień dla Tarnowa - Sprawdź

  Pogoda na tydzień dla Tarnowa - Sprawdź

  Zobacz najlepsze pizzerie w Tarnowie

  Zobacz najlepsze pizzerie w Tarnowie

  Kolejki NFZ na tomografię emisyjną w Tarnowie

  Kolejki NFZ na tomografię emisyjną w Tarnowie

  Firmy

  Dodaj ogłoszenie
  reklama