Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Nowy blok operacyjny w Centrum Zdrowia Tuchów. Przebudowano oddział, korytarz i zamontowano dźwig szpitalny

Paweł Chwał
Paweł Chwał
Tuchowski szpital dysponuje już nowym blokiem operacyjnym. Zakończyły się prace związane z przebudową oddziału i sąsiadujących z nim pomieszczeń
Tuchowski szpital dysponuje już nowym blokiem operacyjnym. Zakończyły się prace związane z przebudową oddziału i sąsiadujących z nim pomieszczeń Archiwum CZT
W Centrum Zdrowia Tuchów oddano do użytku, po modernizacji, nowoczesny blok operacyjny. Inwestycja umożliwi kompleksową opiekę medyczną w jednym miejscu. Zyskają przede wszystkim pacjenci, ale poprawi się też komfort pracy lekarzy i personelu szpitala.

Koniec prac przy ważnej inwestycji w szpitalu w Tuchowie

Przedmiotem inwestycji była przebudowa bloku operacyjnego oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala Centrum Zdrowia Tuchów.

Powstał nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi wraz z zespołem pomieszczeń przynależnych. Przebudowie uległa również część korytarza, która służyć będzie do komunikacji z oddziałem, z wykorzystaniem klatki schodowej.

- Specjalnie przystosowane sale operacyjne mogą obsłużyć różnorodne procedury medyczne, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo pacjentów – zapewniają w Centrum Zdrowia Tuchów.

Szeroki zakres robót w CZT

Zakres prac obejmował: wykonanie robót wyburzeniowych, konstrukcyjnych, budowlanych i wykończeniowych. W ramach inwestycji wykonano nowe instalacje: wod-kan, c.o., wentylacji i klimatyzacji mechanicznej, elektryczne, a także gazów medycznych. Zamontowano także dźwig szpitalny.

Przebudowa szpitalnego bloku operacyjnego była możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

CenterMed teraz też przy ulicy Bandrowskiego w Tarnowie

emisja bez ograniczeń wiekowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na tarnow.naszemiasto.pl Nasze Miasto