Grupa Azoty Akademia Tarnów podejmowała PGE Rysice Rzeszów w Arenie Jaskółce. Kolejna porażka tarnowianek w Tauron Lidze. Mamy zdjęcia!

Artur Gawle
Artur Gawle
Tarnowianki  nie sprostały rywalkom z Rzeszowa i przegrały 0:3 w setach przed własną publicznością w Arenie Jaskółce. Zdjęcia w galerii!
Tarnowianki nie sprostały rywalkom z Rzeszowa i przegrały 0:3 w setach przed własną publicznością w Arenie Jaskółce. Zdjęcia w galerii! Artur Gawle
Tarnowscy kibice żeńskiej siatkówki znów musieli przełknąć gorycz porażki swoich zawodniczek. W rozegranym w niedzielę (25 lutego) spotkaniu 20. kolejki Tauron Ligi Grupa Azoty Akademia Tarnów uległa faworyzowanemu zespołowi PGE Rysice Rzeszów 0:3 w setach do: 11, 19 i 21. Humory na trybunach były minorowe. Tarnowski zespół zamyka tabelę. Ostatni mecz - na pożegnanie z Tauron Ligą - tarnowianki rozegrają 8 marca

Grupa Azoty Akademia Tarnów - PGE Rysice Rzeszów. 25 lutego 2024. Zdjęcia z meczu

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli!