Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Tarnowianie odpowiedzieli golami Sławomira Kurosia, Pawła...

Tarnowianie grają jak na... huśtawce [ZDJĘCIA]

Tarnowianie odpowiedzieli golami Sławomira Kurosia, Pawła Biesia i Marcina Janasa, lecz na przerwę z przewagą trzech trafień zeszli do szatni goście. Po zmianie stron Kaczka podwyższył rezultat na 20:16. Podopieczni trenera Stanisława Kubali rzucili się jeszcze w pogoń. W 4.7 minucie po golu Dutki przegrywali już tylko 24:26. Do remisu 28:28 na sześć minut przed końcem doprowadził obrotowy Paweł Sokół.