Sukces elektryków z ZST Tarnów Mościce

Robert Hosaja
Finał XXXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, który odbył się w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2011 r. w Krakowie, zakończony został sukcesem uczniów naszej szkoły!

W finale Olimpiady brało udział 313 uczniów z 82 szkół, z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji, w czterech kategoriach: elektrycznej - 83 uczniów, elektronicznej - 104 uczniów, mechatronicznej i teleinformatycznej - po 63 uczestników.

Uczeń klasy IV TEL Rafał Podraza został Finalistą Olimpiady w grupie elektrycznej, otrzymując indeks na wyższe uczelnie techniczne w Polsce oraz został zwolniony z części teoretycznej egzaminu zawodowego – otrzymując zaliczenie z wynikiem 100 proc!

Tuż za „podium” został sklasyfikowany Mateusz Naleziński uczeń klasy III TEL, który za rok ma również wielkie szanse zdobyć laury na XXXV OOWEiE, której finał odbędzie się w Wałbrzychu.

Obu uczniów do Olimpiady przygotował mgr inż. Robert Hosaja.

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków