Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w sparingu lepsi od Stali Mielec

Artur Bogacki
Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
Przerwę w rozgrywkach ekstraklasy piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza wykorzystali do rozegrania sparingu. W piątek 25.03 zagrali w Woli Chorzelowskiej ze Stalą Mielec. Wygrali 4:1.

Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4 (1:1)
Bramki: Tomasiewicz 35 k. - Varga 9, Tekijaski 51, Poznar, Polarus
Bruk-Bet Termalica, I połowa: Loska - Grabowski, Biedrzycki, Modelski, Kukułowicz, Gergel, Ambrosiewicz, Żyra, Tusha, Varga, Śpiewak. II połowa: Budziłek - Domgjoni, Tekijaski, Grzybek, Wlazło, Stefanik, Dawid Kocyła, Bonecki, Polarus, Poznar.

Prowadzenie „Słoniom” dał Roland Varga, który wykorzystał podanie Bartłomieja Kukułowicza. Do przerwy był remis, a w II połowie trafiali już tylko niecieczanie.

Prowadzenie odzyskali w 51 min po strzale Nemanji Tekijaskiego (asystował Samuel Stefanik). Potem wynik podwyższyli Tomas Poznar i Artem Polarius.