Ławrynowicz w formie

(kier)
Beata Ławrynowicz zamierza powalczyć o Puchar Świata.
Beata Ławrynowicz zamierza powalczyć o Puchar Świata. Fot. Dariusz NIEDOJADŁO
Beata Ławrynowicz, zawodniczka Prefekcji Tarnów zwyciężyła w drugiej eliminacji do Mistrzostw Polski w kick-boxingu w formule light-contact. Tarnowianka na ringu w Krakowie w finałowej walce w kategorii + 65 kg pokonała ...

Beata Ławrynowicz, zawodniczka Prefekcji Tarnów zwyciężyła w drugiej eliminacji do Mistrzostw Polski w kick-boxingu w formule light-contact. Tarnowianka na ringu w Krakowie w finałowej walce w kategorii + 65 kg pokonała zdecydowanie Karolinę Klamkę (Smok Kraków).

Podopieczna trenera Macieja Barana, wyjechała na zgrupowanie kadry narodowej do Warszawy. Tam jeszcze szlifować będzie wysoką już formę przed czekającymi ją na początku czerwca zawodami o Puchar Świata we Włoszech.

W kategorii do 65 kg, druga była Magdalena Gadecka. Dopiero w finale uległa Monice Sklaniak (Astra Krynica). Miejsca na podium z tarnowskiej ekipy wywalczyli ponadto: Łukasz Woźny w wadze 57 kg, Piotr Podsada w wadze 63 kg i Rafał Król w kategorii wagowej 69 kg.