Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zespół MUKS-u rozpoczął spotkanie od prowadzenia 4:0. Goście...

Koszykówka. MUKS 1811 Unia Tarnów - Skawa Wadowice 91:83 [ZDJĘCIA]

Zespół MUKS-u rozpoczął spotkanie od prowadzenia 4:0. Goście szybko rzucili dwa kosze doprowadzając do remisu 4:4. Po kilku błędach tarnowian zespół Skawy wyprowadził kontrataki zakończone skutecznymi rzutami i tuż przed zakończeniem I kwarty prowadził 11:22. Tarnowianie dorzucili jeszcze cztery punkty i schodzili na przerwę po I kwarcie przegrywając 15:24. W drugiej kwarcie gościom udało się zwiększyć przewagę i prowadzili już 33:45.

Wspaniały bieg Michała Derusa w Japonii po srebrny medal mistrzostw świata!

Staruszka okradziona we własnym domu. Złodziej wszedł pod pretekstem napicia się wody