Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

84. Mistrzostwa Polski Seniorów: Damian Kiwior z brązowym medalem [ZDJĘCIA]

Roman Kieroński
Walczący w kategorii wagowej 69 kg tarnowianin w ćwierćfinale po świetnej walce jednogłośnie na punkty pokonał Pawła Rumińskiego (Palestra Warszawa). W walce półfinałowej skrzyżował rękawice z wielokrotnym mistrzem Polski, mającym na swoim koncie 250 stoczonych walk Piotrem Sielawą (Hetman Białystok). Po stojącym na wysokim poziomie pojedynku sędziowie wypunktowali jeszcze tym razem zwycięstwo Sielawy. Roman Kieroński/archiwum klubu
Reprezentant Tigera Tarnów Damian Kiwior w rozegranych na ringu w Zawierciu 84. Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie zdobył brązowy medal. Wielokrotny już medalista MP juniorów i wicemistrz Polski w kategorii młodzieżowców udział w finale zapewnił sobie dzięki udanym startom i sukcesom w turniejach Grand Prix Polski.