Tarnowianie znów zabawią się w swego rodzaju "Big Brothera". Gemini Park Tarnów szuka czterech osób, które przez osiem dni zamieszkają na terenie Centrum Handlowego. Zapisy zaczynają się w poniedziałek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lipca na facebookowym profilu Gemini. Dwa dni później rozpocznie się internetowe głosowanie, które wyłoni uczestników ostatniego etapu, czyli wewnętrznego castingu. Czworo mieszkańców Gemini zostanie wybranych 1 sierpnia.

Wybrańcy będą mieszkać, jeść i bawić się w Gemini. Klienci wybiorą najsympatyczniejszą osobę. Główną nagrodą przedsięwzięcia jest wycieczka do Los Angeles.

To druga edycja akcji "Zamieszkaj w Gemini". Przed rokiem w Centrum Handlowym mieszkały dwie osoby.

- Zeszłoroczna akcja była świetną zabawą, a nasi mieszkańcy idealnie sprawdzili się w swoich nowych rolach. Gorąco zachęcam wszystkich chętnych do udziału w drugiej edycji - przekonuje Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR w Gemini Park Tarnów.


Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Tarnowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!