Zobaczcie zdjęcia z klubu Multi Club w Śmignie koło Tarnowa. Obecnie klub posiada 3 sale potężny zadaszony ogródek. Wizytówką klubu jest niewątpliwie dwupiętrowa sala techniczna, o łącznej powierzchni 740 metrów kwadratowych. To miejsce znane z najnowszej technologii efektów klubowych przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem, którym nie może pochwalić się wiele klubów w Polsce Byliście tam na imprezie? Jak było, czekamy na Wasze komentarze pod galerią!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

M. (gość)

Bylam raz i napewno jeszcze odwiedze. Moja reakcja ?-bezcenna . jak podjechalismy pod klub parking jedno wielkie pole , bloto dramat ;/ ale gdy weszlam do klubu gdzie jest fajny wystroj oswietlenie i ta duza sala jednym zdaniem klub godny polecenia ;) mogli by jednak ta selekcje robic bo za duzo dzieciarni ale co sie spodziewac po takim klubie na uboczu gdzie sciag maja z dzieciarni i na tym zarabiaja .