Tarnów. Mecz pełen zwrotów akcji w Arenie Jaskółce. Piłkarze ręczni Grupy Azoty Unia Tarnów lepsi w starciu z Piotrkowianinem. Mamy zdjęcia!

Artur Gawle
Artur Gawle
Grupa Azoty Unia Tarnów podejmowała w Arenie Jaskółce Piotrkowianina. To były dwie różne połowy w wykonaniu tarnowian Artur Gawle
Po pierwszej połowie meczu PGNiG Superligi Mężczyzn pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski tarnowscy kibice zgromadzeni w Arenie Jaskółce byli niemile zaskoczeni. Ich drużyna przegrywała aż 9:15. Druga połowa w wykonaniu tarnowskich szczypiornistów była jednak zdecydowanie lepsza i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 30:27. Emocji, zwłaszcza w końcówce, było co niemiara.