Tarnów. Koszykarskie emocje w hali w Gumniskach [ZDJĘCIA]

archiwum organizatora
W hali sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie-Gumniskach odbył się V Turniej Koszykówki poświęcony pamięci Jerzego Sokoły o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych.

W sportowe szranki stanęły ekipy: SP nr 8, SP nr 17 i SP nr 24 w Tarnowie, XXI LO w Tarnowie , Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół w Tarnowie przy ul. Błotnej, Szkoła Podstawowa z Tarnowca, Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w Zawadzie.

Szkoły po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy w których w których rywalizowały na zasadach „każdy z każdym” a najlepsze drużyny z grup rozegrały mecz finałowy. We wszystkich meczach zawodnicy i zawodniczki bardzo ambitnie walczyły o każdą piłkę a cała rywalizacja przebiegała według zasad „fair-play”.

Ostatecznie puchar zdobyła ekipa z Zawady, która w finale pokonała reprezentację SP nr 24.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe koszulki wraz z dyplomami oraz piłki. Specjalne dyplomy trafiły także do najlepszych zawodników każdej z drużyn.

Nagrody ufundowała Rada Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie. Turniej zorganizowali: Iwona Bryg i Łukasz Stawarz oraz Samorząd Uczniowski ZSEO w Tarnowie.

FLESZ: Jak napisać dobre CV? Przestrzegaj tych zasad