Tarnów. Emocje w Arenie Jaskółka. Piłkarze ręczni Grupy Azoty Unia Tarnów nie poradzili sobie z ekipą z Kwidzynia. Zobacz fotorelację

Artur Gawle
Artur Gawle
Trzymający w napięciu mecz Grupy Azoty Unia Tarnów z MMTS Kwidzyń zakończył się sukcesem przyjezdnych Artur Gawle
Szczypiorniści tarnowskiej Unii podejmowali w środę (19 października) w spotkaniu Superligi we własnej hali ekipę MMTS Kwidzyń. Początek pierwszej połowy podobał się kibicom bo miejscowi szybko objęli prowadzenie, ale to jednak goście na przerwę schodzili, prowadząc jedną bramką. Ostatecznie zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów przegrali spotkanie 25-26. Kliknij przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.