Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Muzyka Tarnów

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Muzyka Tarnów" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Rosalie. zaprasza nas na „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie Rosalie. zaprasza nas na remiks swojej piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie z płyty artystki „IDeal”

  Rosalie. zaprasza nas na remiks swojej piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie z płyty artystki „IDeal”

  Cieszę się, że projekt po tylu miesiącach ma swoją kontynuację, zwłaszcza, że na płycie nie pojawił się żaden featuring, a Janek jest dla mnie aktualnie jednym z ulubionych polskich raperów - mówi Rosalie. Rosalie. dzieli się z fanami bonusowym remiksem piosenki „Chodź, chodź, chodź” z gościnnym...

  Hojny gest Bono i U2 Hojny gest Bono i U2. Przekazali 10 milionów euro dla medyków

  Hojny gest Bono i U2. Przekazali 10 milionów euro dla medyków

  Nie po raz pierwszy Bono i U2 angażują się w pomoc i akcje charytatywne. Tym razem muzycy wsparli irlandzkie służby medyczne walczące z koronawirusem imponującą kwotą 10 mln euro. FLESZ - Zobacz, jak rozprzestrzeniała się epidemia w Polsce Jak donosi „Daily Mail” Bono i U2 przeznaczyli imponującą...

  Zobacz wszystkie z kategorii: Muzyka

  Rozrywka

  Lokalne oferty

  reklama

  Polecane

  Quiz

  Czy wiesz jak przygotować się do ślubu i wesela?

  Dodaj ogłoszenie
  reklama