18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

PKCH PWSZ Tarnów - Tomasovia Tomaszów Lubelski. Tarnowianki przegrały na własne życzenie

(kier)
Złe przyjęcie, błędy w ataku sprawiły, że siatkarki z Tarnowa przegrały dwa pierwsze sety z zespołem, z którym w Tomaszowie wygrały. Roman Kieroński
Tarnowianki przegrały rozegrany awansem bardzo ważny mecz z Tomasovią. Losy spotkania rozstrzygnęły się w tie - breaku. PKCH PWSZ Tarnów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3 (21:25, 24:26, 25:14,25:17, 11:15) PKCH: Młocek, Warchoł, Hajduk, Styrkowiec, Kutyła, Leszek, Szubart (libero) oraz: Wyroba, Podlasek, Ruszel, Wójcik, Jachym (libero).