Pierwsze spotkanie klubu inwestorek indywidualnych w Tarnowie

Materiał informacyjny Klubu Inwestorek Indywidualnych

24 lutego, 2022 r., w Tarnowie odbędzie się pierwsze spotkanie regionalne Klubu Inwestorek Indywidualnych z kobietami biznesu.

W wydarzeniu będzie uczestniczyć ponad 30 przedsiębiorczych kobiet z Tarnowa i okolic m.in. prezesek, właścicielek firm. Spotkanie poprowadzi Ewa Kumorek-Fedor, założycielka i prezes Klub Inwestorek Indywidualnych (Individual Women Investors' Club).

Spotkanie będzie miało charakter biznesowo- networkingowy.

Klub Inwestorek Indywidualnych to inicjatywa, która odpowiada na rosnące aspiracje i kompetencje kobiet do zaistnienia na rynkach finansowych, a jednocześnie dostrzega konieczność pokonywania barier, jakie wciąż przed nimi stoją. Ma na celu promowanie i kształtowanie kompetencji inwestorskich wśród kobiet oraz wspieranie ich odważnych i zrównoważonych działań biznesowych zgodnie ze światowym trendem ESG (E – środowisko, S – społeczna odpowiedzialność i G – ład korporacyjny).

Naszą misją jest edukacja finansowa oraz budowanie wśród kobiet postaw przedsiębiorczych, inspirowanie i wspieranie ich do rozwijania własnych firm i niezależności finansowej. Będziemy także, zgodnie z duchem czasu, podnosić społeczną świadomość znaczenia równości płci oraz działać na rzecz zwiększania szans i możliwości, jakie niosą talenty kobiet w inwestowaniu i biznesie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na tarnow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie