Wystartowała InternetBeta - największa w Polsce konferencja nt. internetu

2017-09-13 14:28:33

Ruszyła InternetBeta 2017 - jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a dla wielu kultowa konferencja branżowa w Polsce południowo-wschodniej, jak i w całym kraju. Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy poruszane na „Becie”. Główne, ale nie jedyne, bo z roku na rok formuła konferencji rozszerza się i stanowi inspirujące, multidyscyplinarne wydarzenie gromadzące wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

To już dziewiąta edycja największej w Polsce konferencji poświęconej internetowi, marketingowi i biznesowi w sieci. Na scenie pojawi się ponad 80-ciu prelegentów, a udział w niej weźmie blisko pół tysiąca osób.

Konferencję otworzył Prorektor WSIiZ ds. Nauczania, dr Andrzej Rozmus. – Konferencją InternetBeta rozpoczynamy rok akademicki. Będzie to bardzo dobry rok dla naszej Uczelni. Mimo niżu demograficznego mamy kilkunastoprocentowy wzrost rekrutacji. Znakomicie rozwijają się nasze kierunki, związane z tematyką konferencji – Informatyka czy Grafika komputerowa i produkcja multimedialna – powiedział dr Rozmus.

Wykład otwierający pt. „Dlaczego nie odniesiesz żadnego sukcesu, czyli o byciu zawodowym leszczem” przeprowadził Mariusz Wesołowski. Prelegent m.in. podkreślił - Z pracą w marketingu jest jak z dietą. Trzeba założyć cel. I dobrać takie metody, które pozwolą cel osiągnąć.

Podczas pierwszego dnia konferencji zaplanowano kilkanaście wystąpień, które będą trwały do późnych godzin popołudniowych.

Głównymi partnerami tegorocznej edycji konferencji są Synerise, IKEA oraz Daimler. Relację zdjęciową wraz z podsumowanie całości InternetBeta 2017 zamieszczona zostanie po zakończeniu wydarzenia na stronie www.wsiz.rzeszow.pl

Jesteś na profilu Dominik Łazarz - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj