Wielke emocje. Startuje mini mundial

2013-07-31 11:01:53

Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają amatorów „ kopanej” do udziału w drugiej rundzie „ Mini Mundialu z Krakowską” – edycji 2013.

Turniej rozegrany zostanie w dniach 1 i 2 sierpnia na boiskach TOSiR-u przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowie.
 Przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych (roczniki 2001 i 2002) oraz gimnazjalistów (rocznik 1998 i młodsi).

Organizatorzy zapraszają drużyny reprezentujące osiedla, ulice, bloki mieszkalne, podwórka itp. składające się z pięciu zawodników w polu + bramkarza. Zespół może mieć także sześciu rezerwowych.

Czas gry: 2 x 15 minut. Zespoły w razie możliwości winny posiadać jednolite stroje sportowe. Obowiązuje też miękkie obuwie sportowe – gra w obuwiu typu lanki nie jest dozwolona.


Zgłoszenia – listę zawierającą nazwę zespołu, imiona, nazwiska i rok urodzenia zawodników oraz adres i numer telefonu opiekuna drużyny należy dostarczyć najpóźniej w dniu zawodów, do godz. 9.30. Można je też przesłać drogą e-mailową na adres: tosir@tosir.com.pl.


Spotkanie organizacyjne, losowanie terminarza odbędzie się w w dniu 1 sierpnia o godz. 10 na obiektach TOSiR-u ul. Wojska Polska Polskiego.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod numer: (14) 622 07 10.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj