Tarnowianie na Halowych Mistrzostwach Polski

2013-04-05 09:25:22

7 kwietnia 2013 roku w Szczecinie odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski, będące zarazem krajowymi eliminacjami na Halowe Mistrzostwa Świata.W zawodach wystartuje sześcioro reprezentantów Tarnowa, wychowanków sekcji kartingowej działającej przy torze Speed Race Tarnów: Klaudia Drewko, Klaudia Styrkowiec, Maciej Burnóg, Mateusz Jakubas, Jakub Kłęk, Michał Topór.

Polish Indoor Kart Championship to eliminacje krajowe, które mają wyłonić najlepszych kierowców kartingowych. PIKC są eliminacjami na terenie naszego kraju. Dla najlepszych czekają już miejsca na Mistrzostwa Świata !!!

Są to zawody jednodniowe (11 godzinne), które wyłonią najlepszych specjalistów halowego kartingu w Polsce w kategorii SENIOR (urodzeni przed 21 lipca 1996) oraz JUNIOR (urodzeni po 21 lipca 1996, ale przed 21 lipca 2000). System kwalifikacji będzie obowiązywać taki sam jak na KWC.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj