Tarnowianie dla Justyny

2013-03-22 08:58:21

W sobotę w Lubomierzu koło Kasiny Wielkiej odbędzie się masowy bieg narciarski "Bieg dla Justyny". Jego organizatorem jest Krzysztof Jarosz jeden z pierwszych trenerów Justyny Kowalczyk.Szkoleniowiec nadal pracuje w LKS Witów Mszana Dolna. Tam odkrył talent Justyny przekazując ją do renomowanego klubu w Mszanie do trenera Stanisława Mrowcy. I tak razem współpracując rozwijali talent Justyny.

To właśnie Krzysztof Jarosz postanowił zorganizować bieg masowy "Dla Justyny". O pomoc poprosił przyjaciół z Tarnowa byłych lekoatletów. Nie zawiódł się.

Towarzystwo Sokół i Bogdan Banas przyjadą z namiotami, numerami startowymi i nagłośnieniem oraz dyplomami. Jerzy Ostrowski przekazał chronometraż.
Zawody odbędą się na dystansie 15 km (mężczyźni) i 10 km kobiety. Start o godz 11.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj