Sukces chłopców z Tuchowa w piłkarskim Mini Mundialu

2013-08-02 09:19:16

Zwycięzcami Mini mundialu turnieju drużyn podwórkowych – zorganizowanego przez Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem „ Gazety Krakowskiej” zostali piłkarze z Tuchowa.
W kategorii gimnazjalistów zawodnicy MOSiR-u Tuchów w finałowym spotkaniu pokonali rywali z zespołu Drutex Magnum 3:1.


Zwycięski zespół występował w składzie: Bartłomiej Banek, Patryk Odroniec, Filip Samelzon, Jakub Zięba, Adam Mokrzycki, Jakub Budzik, Daniel Roczniak, Karol Tyrka, Nikodem Tyrka i Dominik Piątek.


W grupie młodszej – grali uczniowie szkół podstawowych reprezentanci MOSiR-u nie dali szans drużynie FC Źródełko. Wygrali wysoko 10:1.
W mistrzowskiej drużynie grali: Kacper Łątka, Sebastian Wantuch, Patryk Peszka, Karol Obnowski, Kamil Sowa, Konrad Marek, Konrad Sowiźrał, Dominik Szczepański, Cezary Wawrzyniak i Wojciech Chudy.

Opiekunem tuchowskich zespołów był Marek Srebro.
Medale dla zwycięzców i finalistów turnieju wręczali: dyrektor wydziału sportu Urzędu Miasta Marek Baran i główny organizator z ramienia Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Małek.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj