Spotted: MPK Tarnów. Sposób na anonimowe informacje?

2013-03-11 20:56:56

Powstał fanpage, na którym pasażerowie MPK Tarnów mogą anonimowo przekazywać sobie informacje.

"Ktoś podczas podróżą tarnowską komunikacją zwrócił Twoją szczególną uwagę? A może jakaś osoba wpadła Ci w oko kiedy Ty nie miałeś czasu lub odwagi aby podejść i porozmawiać? Napisz o tym do nas, a my opublikujemy Twoją wiadomość w pełni anonimowo!" - taka informacja widnieje na stronie. Na pierwszy rzut oka, faktycznie tak jest. Na stronie pojawiają się wszelakiego rodzaju informacje, na tą chwilę dotyczą one głównie poszukiwania drugiej osoby. Fanpage istnieje od 15 lutego 2013 który posiada obecnie ( stan na 11 marca 2013 godz. 20:45 ) 471 fanów.
Po rozmowie z założycielem strony, powiedział, że:

"471 fanów już jest dla mnie sukcesem, zważając na to, że w porównaniu do chociażby Krakowa, Łodzi czy Poznania - mamy znacznie mniej uczniów czy studentów, a to właśnie oni są naszą grupą docelową. Ostatnie dni były dosyć sporym sukcesem i mam nadzieję, że kolejne będą podobne."

Pierwszy wpis od spottera pojawił się 17 lutego:
"SPOTTED: W zeszłych tygodniu widziałam w 210 blondynkę w okularach, słuchała muzyki, jasny płaszcz, zielona czapka, wysiadła na przystanku pod kościołem."


Spotted: MPK Tarnów to profil, który ma umożliwić pasażerom tarnowskiej komunikacji przesyłanie anonimowych wiadomości do administratora strony poprzez e-mail ( spotted.mpktarnow@gmail.com) lub poprzez wiadomość facebooku. Następnie te wiadomości po akceptacji są publikowane przez administratora strony.

Link do profilu: http://www.facebook.com/SpottedMpkTarnow

Co myślicie o takiej formie komunikacji jak i o nowej modzie "spottowania"? Czekam na Wasze komentarze poniżej.

Jesteś na profilu Wojciech Kipiński - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj