Sparingowy mecz szczypiornistów

2013-08-30 12:54:39


Piłkarze ręczni SPR Tarnów, przygotowujący się do rozgrywek o mistrzostwo I ligi w kontrolnym meczu pokonali drugoligową drużynę MOSiR-u Bochnia 32:19
– Wynik tego spotkania nie był sprawą najważniejszą. Próbowaliśmy doskonalić pewne elementy, tym razem głównie szybki atak i szybkie wznowienie gry po stracie bramki. Przed inauguracyjnym meczem – 14 września z ŚKPR w Świdnicy czeka nas jeszcze sporo pracy – mówił po meczu trener tarnowian Stanisław Kubala.


Jego drużyna w sobotę i w niedzielę zagra w towarzyskim turnieju w Końskich. Oprócz gospodarzy w turnieju wystąpią „ siódemki ” Viretu Zawiercie i AZS-u UW Warszawa. W przyszłym tygodniu tarnowianie zagrają prawdopodobnie z przyjeżdżającym na zgrupowanie do Dębicy zespołem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Z pewnych elementów w grze swoich podopiecznych zadowolony był trener bocheńskiego zespołu Ryszard Tabor. Jego drużyna rozpocznie rozgrywki nieco później, 28 września. Na poprawę gry pozostało więc jeszcze sporo czasu.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj