Siatkarki PKCH PWSZ trenują przed nowym sezonem

2013-08-28 09:42:10

Na obozie dochodzącym na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej do nowego drugoligowego sezonu przygotowują się siatkarki PKCH PWSZ Tarnów.
Zajęcia prowadzą trenerzy Lesław Kędryna i Marek Skrobot. Treningi odbywają się trzy razy dziennie. Uczestniczy w nich dwanaście zawodniczek.

Kilka nowych siatkarek, to młode, utalentowane zawodniczki, finalistki Mistrzostw Polski Juniorek, dziewczęta które podjęły studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

Inauguracja ligowego sezonu nastąpi 28 września. Tarnowianki w Tarnowie podejmą rywalki zza miedzy – Sandecję Nowy Sącz.
– Świetnie układa się nam współpraca z tarnowską uczelnią z kanclerzem Romanem Żokiem i prezesem AZS-u PWSZ Janem Salamonem na czele. Naszym celem w nadchodzącym sezonie będzie jak najwyższa lokata w lidze, walka o medal w Akademickich Mistrzostwach Polski. Chcemy też w okresie jesienno– zimowych dostarczyć wielu emocji licznym przecież w Tarnowie kibicom siatkówki – powiedział prezes Piotr Górnikiewicz.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj