Rzeszowska WSIiZ z ogólnopolskim certyfikatem „Uczelnia Liderów”

2018-07-03 09:19:22

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uzyskała prestiżowy certyfikat w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. Specjalne wyróżnienie otrzymał rektor WSIiZ, dr Wergiliusz Gołąbek.

Uroczysta Gala Finałowa VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” odbyła się 28 czerwca 2018 roku w Sali Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W imieniu WSIiZ certyfikat „Uczelnia Liderów” odebrała prof. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka, Prorektor WSIiZ ds. Nauki.

Ponadto komisja konkursowa postanowiła także uhonorować indywidualnym wyróżnieniem „Aurea Praxis” dra Wergiliusz Gołąbka, Rektora WSIiZ za „szczególne osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju i promowania w prowadzonej instytucji akademickiej idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej”.

- Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie jest jedną z tych uczelni, w przypadku których już sama nazwa ośrodka akademickiego może stanowić synonim dla takich określeń, jak jakość, prestiż czy lider. Każde z tych słów w sposób dosłowny wyraża liczne osiągnięcia, międzynarodową markę, najwyższy możliwy poziom edukacji oraz szerokie perspektywy zawodowe, jakie rzeszowska Uczelnia oferuje swoim studentom – napisali w swoim uzasadnieniu eksperci, którzy przyznali WSIiZ tytuł „Uczelnia Liderów”.

W uzasadnieniu zaznaczono również, iż oferta edukacyjna WSIiZ jest wynikiem szczegółowej analizy rynku pracy, co przekłada się na oferowanie takich kierunków i specjalności, które wypełniają nisze i dają realną szanse na owocną karierę zawodową dla kandydatów na studia, jak i osób już studiujących. Eksperci podkreślili także m.in. jakość i komfort kształcenia studentów poprzez profesjonalnie przygotowaną bazę naukowo-dydaktyczną, a także studencką bazę relaksacyjną.

Jesteś na profilu Dominik Łazarz - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj