Łukasz Jaje

avatarŁukasz Jaje

Tarnów
Ja to Ja :) Kiedyś pracownik w tarnowskiej GK Dziś w They.pl :)

Róża Thun w Tarnowie na Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Europie

2013-05-06 16:18:50

Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie zorganizowała Międzyszkolny Turniej Wiedzy o o Europie. W jury konkursu zasiadła m.in. europoseł Róża Thun, która nie kryła podziwu dla zapału uczniów i zaangażowania nauczycieli.- To jest najlepszy dla mnie bodziec, żebym mogła wymagać od kolegów z innych krajów większego zainteresowania Polską. Niech inni się uczą od nas - stwierdza Róża Thun.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło drużynie Szkoły Podstawowej nr 2 z Nowego Sącza.

- Codziennie trenowaliśmy. Zdobyta wiedza i dobra współpraca w drużynie dały nam zwycięstwo. Chętnie wrócę do Tarnowa - mówi uczeń Jakub Serwatka. Dyrekcja SP nr 11 zapewnia, że kolejne edycje turnieju będą jeszcze ciekawsze.

Jesteś na profilu Łukasz Jaje - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj