Olimpiada tym razem pod „dachem”

2013-07-31 11:08:37


Pogoda nie pokrzyżowała na szczęście szyków organizatorom III Wakacyjnej Olimpiady Sportowej.Działacze, trenerzy i zawodnicy MKS -u Pałac Młodzieży Tarnów przeprowadzili ją tym razem w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Emocji nie zabrakło. Półkoloniści z SP 5, SP 5 i SP 10 toczyli rywalizację w turnieju w „ dwa ognie ” i koszykówki. O olimpiskie medale walczono w licznych sportowych konkurencjach indywidualnych, a także piosenkarskim i rysunkowym. Na zakończenie rozdano komplety złotych, srebrnych i brązowych medali.

W III Wakacyjnej Olimpiadzie wzięło udział ponad 400 dziewcząt i chłopców, we wszystkich tegorocznych ponad 1100 dzieci spędzających tegoroczne wakacje niestety w Tarnowie.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj