Nauka pływania za darmo!


2013-03-13 14:14:43

Tej inicjatywie należy tylko przyklasnąć. 24 marca w Tarnowie ruszy kolejna edycja „ Programu masowej nauki pływania dla uczniów tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjów”Zajęcia od marca do czerwca odbywać się będą na krytej pływalni przy ul. Traugutta 5 a w Tarnowie Mościcach, a od września do listopada także w Parku Wodnym przy ul. Piłsudskiego 30.
– Program został dofinansowany kwotą 20 tysięcy złotych z funduszu zajęć sportowych dla uczniów, będącego w dyspozycji Ministerstwa Sportu i Turystyki. Natomiast z budżetu miasta na realizację zajęć przeznaczono kwotę 40 tys. złotych.

Dlatego zajęcia dla około 300 chętnych będą całkowicie bezpłatne – mówi dyrektor Wydziału Sportu UM Marek Baran.
Zapisów na zajęcia należy dokonać do dnia 22 marca w biurze Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Traugutta 5 a (tel. (14) 622 07 10).


Jest to kontynuacja prowadzonej przez lata, zainicjowanej przez nieżyjącego już Andrzeja Kiełbusiewicza pożytecznej akcji „Już pływam”.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj