Na trybunach i w parkingu żużlowego stadionu Wandy Kraków

2013-06-21 09:51:11

Maciej Janowski z Unii Tarnów zwyciężył w rozegranym na torze krakowskiej Wandy półfinałowym turnieju Indywidualnych Mistrzostw Polski.
Zawodnik „ Jaskółek ” zdobył 14 punktów. Awans do finału – który jesienią rozegrany zostanie w Tarnowie wywalczyli ponadto: 2. Piotr Protasiewicz – 13 pkt., 3. Patryk Dudek –12 pkt. (obaj Falubaz Zielona Góra), 4. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) – 12 pkt.; 5. Rafał Okoniewski (Stal Rzeszów) –10, 6. Sebastian Ułamek (Start Gniezno) – 9 pkt. Rezerwowym został Karol Baran (KMŻ Lublin).

Maćkowi Janowskiemu i Januszowi Kołodziejowi tradycyjnie kibicowała liczna grupa fanów żużla z Tarnowa.
W drugim półfinale na torze w Krośnie zwyciężył Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów). Awans wywalczyli także: Grzegorz Walasek (Stal Rzeszów), Krzysztof Jabłoński (Falubaz), Krystian Pieszczek (Wybrzeże Gdańsk), Marcin Rempała (Kolejarz Opole) i Artur Mroczka (Wybrzeże). Rezerwowy: Damian Baliński (Unia Leszno).
Prawo startu w finale mają także uczestnicy zawodów Grand Prix: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak oraz aktualny mistrz Tomasz Jędrzejak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z parkingu i trybun krakowskiego stadionu.

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj