Na sportowo, bezpiecznie i zdrowo


2013-07-25 09:10:01

W taki sposób spędzają tegoroczne wakacje dziewczęta i chłopcy, którym nie udało się wyjechać z miasta na kolonie i obozy. Na terenach rekreacyjnych TOSiR-u trenerzy i działacze MKS-u Pałac Młodzieży w Tarnowie przeprowadzili drugą już podczas tegorocznego lata Wakacyjną Olimpiadę Sportową.

Uczestnicy trwających w mieście półkolonii walczyli o medale w grze w „ dwa ognie”, turnieju piłkarskim w kat. dziewcząt i chłopców. Triumfowali w nich półkoloniści z SP 14 przed SP 8. Młodzi tarnowianie mogli wziąć udział w licznych konkursach sportowych, grach i zabawach, także w konkursie rysowania kredą na asfalce oraz piosenkarskim. Najlepsi wracali na półkolonię ze zdobytymi medalami, wszyscy natomiast trochę zmęczeni lecz uśmiechnięci i zadowoleni.

Kolejna Wakacyjna Olimpiada Sportowa już we wtorek 30 lipca

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj