Dodaj zdjęcie profilowe

avatarPiotr

Tarnów

Malinowy Nos

2017-09-01 16:18:32

Malinowy Nos
Nowy Adres- Szujskiego 36!
Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do wyrobu alkoholi domowych. W naszym serwisie znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do stworzenia pysznych win, nalewek i miodów pitnych. U podstaw powstania marki Malinowy Nos leży nasze przywiązanie do tradycji. Cenimy to, co domowe i sprawdzone. Dlatego jesteśmy przekonani o wyższości win tworzonych z zamiłowaniem w piwnicach i garażach nad trunkami produkowanymi seryjnie. Uważamy, że spożywanie domowego wina daje najwięcej przyjemności, bo wraz z doskonałym smakiem możesz skosztować satysfakcji z samodzielnego przygotowania trunku.

Aby ułatwić naszym klientom zakupy, stworzyliśmy przejrzyste i intuicyjne menu. Dzięki niemu szybko znajdziesz produkty, których potrzebujesz. Natomiast rzetelne opisy kolejnych elementów oferty ułatwią Ci podjęcie właściwych decyzji.

Wierzymy, że wizyta w naszym sklepie będzie dla Ciebie miłym doświadczeniem i mamy nadzieję, że wrócisz do nas w poszukiwaniu kolejnych akcesoriów i dodatków pomocnych przy produkcji alkoholi domowych.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Jesteś na profilu Piotr - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj