Dodaj zdjęcie profilowe

avatarinfo

Tarnów

Lider: dbać o rację czy relację?

2014-01-27 09:54:41

„Jeśli na czele grupy stoi lew, ludzie mają odwagę i serce lwa. Jeśli na czele grupy stoi baran, ludzie baranieją”. Uczestnicy klubu będą się zastanawiali, dlaczego liderzy są ważni i jak wielka odpowiedzialność na nich spoczywa. Podyskutują również o tym, czy bycie liderem to forsowanie swoich racji, czy dbanie o relacje? A może potrzebne jest wypracowanie złotego środka?

Gościem spotkania będzie Marcin Lewandowski - trener, animator, koordynator Tarnowskiej Ligii Debatanckiej, trener inicjatywy Tato.net. Z wykształcenia politolog, z zamiłowania - społecznik. Od lat działa na styku trzech sektorów: organizacji pozarządowych, administracji i biznesu, budując koalicję na rzecz rozwoju regionalnego. Odpowiednia osoba na odpowiednim Klubie, podczas którego będziemy rozmawiać na temat pozycji lidera – mówi Katarzyna Łabędź, lider miasta Tarnowa w projekcie.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek (28 stycznia) o godzinie 17 w Lychee drink & music gallery w Tarnowie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.cafeobywatelska.pl oraz https://www.facebook.com/CAFEObywatelska.

Jesteś na profilu info - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj