I Wakacyjna Olimpiada Sportowa (ZDJĘCIA)

2013-07-04 09:04:21


Dziewczęta i chłopcy spędzający niestety wakacje w mieście niekoniecznie muszą się nudzić. W ramach akcji „ Wakacje na sportowo, bezpiecznie i zdrowo” pod patronatem Urzędu Miasta Tarnowa działacze, trenerzy i zawodnicy MKS Pałac Młodzieży Tarnów zorganizowali I Wakacyjną Olimpiadę Sportową.

Przez trzy godziny ponad 400 uczestników trwających w mieście półkolonii toczyło zaciętą rywalizację w grach zespołowych, konkurencjach indywidualnych. Były to m.in. walki szermiercze, skoki na batucie, wyścigi na hulajnogach, strzały na bramkę, slalomy koszykarskie, serso itp. Dziewczęta i chłopcy brali też udział w konkursach piosenkarskich i rysowania kredą na asfalcie. Na zakończenie imprezy wręczono kilkanaście kompletów medali.


W turnieju „ Dwa ognie ” zwyciężyli półkoloniści z SP nr 2, przed SP nr1 i SP nr 17. Złotymi medalistami turnieju piłki nożnej – w pierwszej połowie grały dziewczęta, w drugiej chłopcy zaliczył się wspólny wynik –zostali reprezentanci SP 17, „srebro” dla SP 2, „brąz” dla SP 1.


Kolejne Wakacyjne Olimpiady rozegrane zostaną 24 i 30 lipca.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj