Dziewczęta i chłopcy z Pałacu zagrają w finale Mistrzostw Polski!

2013-05-20 09:26:51

Piłkarki ręczne MKS Pałac Młodzieży Tarnów zwyciężyły w rozegranym w hali TOSiR-u półfinałowym turnieju Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek.

Podopieczne trenerki Elżbiety Janas wygrały wszystkie spotkania. Pokonały kolejno: UMKS Żak Kielce 25:14, UKS Roxa Lublin 24:10 i UKS Olszynkę Dzikowiec 35:19. Drugą lokatę i awans zdobył także zespół z Kielc.

Najlepszą bramkarką została wybrana Izabela Cichońska (MKS Pałac Młodzieży), najlepszą zawodniczką Laura Stępień (Żak Kielce), a „ królową strzelczyń ” turnieju Zuzanna Hałat (Olszynka Dzikowiec).

W finałowym turnieju o Puchar Związku Piłki Ręcznej (nieoficjalnych mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowejź zagrają też chłopcy.
Zespół prowadzony przez Tomasza Ciapałę i Marcina Janasa wygrał 26:19 z Kusym Kraków, 40:5 z Bursą Puławy i 30:20 z Zorzą Bogoria. Do finału awansowali też krakowianie.

Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Janicki (MKS PM MPEC), najlepszy zawodnik: Bartłomiej Bronowski (Kusy Kraków). „ Król strzelców” turnieju: Wojciech Przytuła (Zorza Bogoria).

Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj