Chłopcy i dziewczęta z "Pałacu" walczą o medale

2013-06-05 14:17:23

Młodzi szczypiorniści MKS -u Pałac Młodzieży Tarnów w halach sportowych KOSiR-u w Kępnie i Gimnazjum w Ostrzeszowie grają aktualnie w finałach Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Przeciwnikami zespołu prowadzonego przez trenerów Tomasza Ciapałę i Marcina Janasa – w grupie eliminacyjnej będą zespoły: UKS -u Nike Ciechanów, Viretu Zawiercie i UKS-u Iskry Bydgoszcz. Po zakończeniu spotkań grupowych zespoły z miejsc 1–2 rozgrywają spotkania systemem pucharowym o lokaty 1–8.

Drużyny 3 i 4 zagrają o miejsca 9–16.
Klubowe koleżanki – podopieczne trenerki Elżbiety Janas i Tomasza Śmieszka finałowy turniej o Puchar ZPRP w kategorii młodziczek rozgrywają w Dźwirzynie.
Przeciwniczkami zespołu występującego w grupie D są „ siódemki ”: Zagłębia Lubon, MOS-u Gniezno i UKS-u Royal Wilanów. System rozgrywek podobny jak w turnieju chłopców.
Liczymy, że nasze zespoły z finałowych turniejów powrócą z „tarczą”.


Jesteś na profilu andrzej.mizera - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj