Polecamy

Gry edukacyjne dla przedszkolaków: CiufciaCiufcia to portal edukacyjny przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców
[2/12]

Jak nadrobić zaległości szkolne lub zająć dziecko? Ucz je przez zabawę: najciekawsze aplikacje i serwisy edukacyjne

Gry edukacyjne dla przedszkolaków: Ciufcia

Ciufcia to portal edukacyjny przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Można na nim znaleźć 400 gier i zabaw dostosowanych do odpowiednich grup wiekowych. Jak sugerują autorzy portalu, można na nim spokojnie zostawić swoje dziecko, zapewniając mu zabawę połączoną z edukacją.

Specjalny zegar na stronie odmierzy upływ 30 minut - czyli maksymalnego czasu, jaki - zgodnie z zaleceniami psychologów - dziecko powinno dziennie spędzać przed komputerem.

Kliknij, by przejść na stronę Ciufci

Jak najlepiej wykorzystać czas wolny lub nadrobić zaległości związane z przerwami w szkole? Ucząc dziecko w domu. W dobie internetu można poszerzyć tradycyjne metody o kilka aplikacji i portali, które zaserwują dziecku porcję nauki połączonej z zabawą. Zabawę z komputerem lub tabletem można także potraktować jako pretekst do nabycia nowych umiejętności - np. z zakresu podstaw programowania lub projektowania graficznego. Oto najciekawsze serwisy i aplikacje, dzięki którym twoje dziecko nie tylko nie będzie się nudzić, ale w kreatywny sposób spędzi czas.

Najnowsze wiadomości

reklama