Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Porażka "Słoni" w sparingowym meczu ze Stalą Mielec w Woli Cholerzowskiej

Jerzy Filipiuk
Niecieczanie strzelili w Woli Cholerzowskiej tylko jednego gola
Niecieczanie strzelili w Woli Cholerzowskiej tylko jednego gola Krzysztof Kapica
W sparingowym meczu piłkarskim, rozegranym w Woli Cholerzowskiej (powiat mielecki), liderująca w I lidze Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała z przedostatnim zespołem ekstraklasy Stalą Mielec 1:2.

Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Tomasiewicz 15 karny, 1:1 Gergel 38, 2:1 Prokić 49.
Bruk-Bet Termalica: I połowa: Budziłek - Grzybek, Klimek, Putiwcew, Wasielewski - Gergel, Jovanović, Hubínek, Bezpalec - Zeman, Śpiewak; II połowa: Loska - Grzybek (80 Pek), Bezpalec (78 Biedrzycki), Putiwcew, Wasielewski (70 Kalisz) - Bonecki, Jovanović (78 Vasiľ), Żyra, Radwański, Śpiewak (63 Janiak), Czarnowski.