Bezpłatne zajęcia, konsultacje, praktyczne warsztaty i wykłady dla Mam i Dzieci

Materiał informacyjny Spółdzielnii Socjalnej BioVitaMed
Udostępnij:
Wkrótce będziesz Mamą, a może masz już dzieci? Klub Zdrowej Mamy i Dziecka w Tarnowie zaprasza. Darmowe zajęcia, konsultacje, praktyczne warsztaty i wykłady.

Dla rodziców - m.in. warsztaty z położną, stomatologiem, dietetykiem, psychologiem, logopedą, ratownikiem medycznym, a także indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą w ciąży i po porodzie oraz z psychologiem.

Dla dzieci - grupowe zajęcia sensomotoryczne, gimnastyka korekcyjna, indywidualne konsultacje neurorozwojowe z fizjoterapeutą i z logopedą. I to wszystko bezpłatnie dla mieszkańców Tarnowa. Bieżące relacje z działalności Klubu oraz aktualna oferta na Facebooku: Klub Zdrowej Mamy i Dziecka lub pod nr telefonu 690 975 975.

Zajęcia odbywają się w BioVitaMed Centrum Rehabilitacji Al. M.B. Fatimskiej 59 w Tarnowie.

Klub Zdrowej Mamy i Dziecka

Utworzony został w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Tarnowa 2020. Dzięki dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta i łatwemu dostępowi dla osób niepełnosprawnych jest miejscem integracji i promocji zdrowia w Tarnowie. Powstał z inicjatywy fizjoterapeutów, aby m.in. szerzyć świadomość rodziców oraz opiekunów w zakresie prawidłowego rozwoju dziecka, a także pomagać kobietom po porodzie wrócić do pełnej sprawności. W ramach działań prowadzone są bezpłatne, cykliczne zajęcia dla dzieci oraz dla rodziców w formie grupowej jak i indywidualnej.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w głosowaniu na kolejny rok w ramach BO 2022. Prosimy o głosy na projekt nr 14, którego celem jest kontynuacja działań Klubu. Głosować można na stronie internetowej www.bo.tarnow.pl

Zadanie publiczne pt. „Prowadzenie klubu zdrowej mamy i dziecka 2021” jest finansowane z budżetu Miasta Tarnowa, kwota finansowania wynosi 150 000 zł.

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie