Drugi dzień pod rząd na drodze nr 73 między Tarnowem a Szczucinem doszło do śmiertelnego wypadku. W Skrzynce zginął Witold Błaszcz – dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Do wypadku doszło po godzinie ósmej na prostym odcinku drogi. Kierowane przez 44-latka renault 19, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechało na przeciwległy pas drogi wprost pod ciężarówkę z cysterną. Witold Błaszcz zginął na miejscu.

W poniedziałek, do podobnego wypadku doszło w Lubaszu. Po zderzeniu z ciężarowym volvo z naczepą zginął 25-letni mieszkaniec gminy Szczucin.

Kierowcy muszą korzystać z objazdów. Jadący z Tarnowa w kierunku Szczucina powinni wybrać trasę Żabno - Borusowa. W Szczucinie policja kieruje ruch przez Lubasz, Borusową, Żabno w stronę Tarnowa. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godz. 14.

Komentarze (40)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kaja (gość)

8 lat temu skończytłam szkołe ale pamietam go dobrze to był wspaniały człowiek był lubiany bardzo prez uczniów!

Sąsiad (gość)

Witusia Znałem od dziecka wychowaliśmy się na jednym podwórku był dobrym , spokojnym człowiekiem Liczyłem że będzie pierwszym poczciwym dyrektorem po Chrabąszczu ale niestety nie było mu dane się wykazać. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

gość 7938 (gość)

To wspaniały człowiek i cudowny ojciec .Dzięki niemu mogliśmy czuć się dobrze w tej szkole .Szkoda że tak mało dni był dyrektorem.Zawsze zostanie w naszej pamięci .POKÓJ JEGO DUSZY I WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA RODZINY

nieufam nikomu na trasie (gość)

Ludzie jaki wystrzał opony w ''tirze'' spójrzcie on ma wszystkie kola całe ,popatrzcie na ślady hamowania to osobówka wjechała pod ciężarówkę, to na pierwszy rzut oka widać po ustawieniu ciągnika i naczepy przyczyn może być wiele; może zasłabnięcie kierowcy osobówki,lud i ten ''wystrzał'' ale w osobówce!!Wszyscy teraz tylko współczują rodzinie zmarłego tak wielka tragedia ale pomyślcie ze temu kierowcy z ''tira'' tez lekko mając świadomości że pod jego kołami ktoś zginął nie z jego winy.Pomyślcie kierowcy z osobówek i poczytajcie dane statystyczne osobówki są kilka razy więcej sprawcami wypadków niż ciężarówki.

uczennica2009 (gość)

skonczylam szkole kilka lat wstecz, lecz P. Blaszcza pamietam dobrze, byl jednym z niewielu, ktory byl tak przyjazny dla uczniow... byl dobrym czlowiekiem, wielka szkoda i zal ze odszedl... RIP [*][*][*]

uczeń (gość) (uczeń)

mieszkam niedaleko obudził mnie huk. tesciowie twierdza że to był huk pękającej opony poniewarz często słychac jak w tirach strzelają opony na głównej drodze jak dla mnie to był o wiele głośniejszy hałas a raczej trzask. nie widziałąm momentu wypadku widziałam tylko wszystko co sie działo dosłownie kilka minut po wypadku zanim jeszcze przyjechała straz i policja. nie szłąm tam nie widziałąm z bliska jak to wygląda teraz na zdjęciach widze ze jednak nie mieli tesciowie racji bo raczej tir ma wszystkie opony całę musiał sie im hałas przy zderzeniu pomylic z hałąsem strzelającej opony. w każdym razie p. Błaszcz uczył mnie wf prze 2 lata i jakos nie moze dojsc to do mnie ze to on. szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół śp. p. Błaszcza. a co do wypadku byli na pewno swiadkowie którzy widzieli więcej i wiedzą więcej ode mnie a policja napewno wyjasni jak do tego doszło byc moze zawiniła maszyna a nie człowiek jak już napisałąm.

Uczeń (gość)

Nie uczył mnie ale widywałem go na przerwach.
Na pewno wiedział o wypadku w przeddzień jego śmierci..
Sam na pewno się nie spodziewał że jego czeka to samo.

Rr (gość)

Bardzo szkoda pana Witolda . Takim był dobrym człowiekiem i nauczycielem . Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla rodziny