TOP 10 miejsc z najlepszymi kebabami w Tarnowie

Tradycyjna turecka potrawa powoli staje się także popularnym daniem dla wielu Polaków. Miejsc gdzie można zasmakować go w różnej postaci, w Tarnowie jest wiele. Przygotowaliśmy nasz subiektywny przegląd lokali, które serwują najlepsze kebaby w mieście. A według Was, gdzie kebaby smakują najlepiej?

Robert Gąsiorek

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.12.2018, 21:42

Dersmin kebab zawsze smaczy i zawsze duzoo miesa a nie tylko kapusta jak w efesie :) Co ja zajac jestem ? :)

10.12.2018, 19:02

Ja polecam dersim nie raz tam jadłem bardzo dobry kebab 😈

10.12.2018, 00:36

Grilaz Gorilaz w Mościcach

09.12.2018, 15:40

DERSIM I TYLKO DERSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RESZTA TO TARNOWSKI SYF I CHLEW..((((

09.12.2018, 15:39

TYLKO KEBAB U TURka NA WPROST STACJI CPN NA UL.PUŁASKIEGO.
JEDYNY DAJE PRAWDZIWE ,SMACZNE I NIEOSZUKANE MIĘSO.
RESZTA TO TARNOWSKI CHLEW...((

09.12.2018, 15:36

HMMM??? DZIWNA I FAŁSZYWA TA SONDA..WSZAK WSZYSCY DOBRZE WIEDZĄ,ŻE NAJLEPSZE KABABY W TARNOWIE MA TUREK NA PUŁASKIEGO KOŁO BP - NIEDALEKO DWORACA PKP.
PYTAM PO CO TA OBŁUDA I ZAKŁAMNIE??? WSTYD DZINNIKARSKIE ZERA..((

09.12.2018, 12:06

Glodny wilk to gowno zimne kebaby Najlepszy Kebab To Killer :D

09.12.2018, 10:44

Laureat kulinarnej nagrody "GŁODNY WILK"!!!!

09.12.2018, 10:20

Ty się znasz na kebabach, niech Cię ch*j strzeli. Efes to największe gówno w mieście,

09.12.2018, 10:06

W Tarnowie nie na dobrego kebaba nie mają pojęcia co to kebab

08.12.2018, 18:16

A to w Tarnowie jest w ogóle więcej niż 10 takich "lokali"?