(© fot. andrzej skórka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Teatr Tuptusie, działający przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie, to największy zwycięzca tegorocznego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Maska".

Czytaj także: Tarnów: więcej utrudnień na ul. KrakowskiejW imprezie wzięło udział 25 zespołów z całego regionu. Młodsza grupa Tuptusiów, pod opieką Iwony Kapy, zdobyła Złotą Maskę w kategorii szkół podstawowych za spektakl "Nasi ulubieńcy".


Ten sam teatr zdobył główną nagrodę także w kategorii uczestników zajęć pozaszkolnych - za "Maturę 2010". Wśród grup gimnazjalnych pierwszej nagrody nie przyznano. Teatr Dwu ze Społecznego LO w Tarnowie pod opieką Małgorzaty Krzysicy, zdobył "Złotą Maskę" w kategorii szkół średnich, za spektakl "Szczęśliwe wydarzenie". Właśnie to przedstawienie jurorzy wytypowali do XXVI festiwalu "Bajdurek", który odbędzie się w Nowym Sączu w dniach 8-9 czerwca.


Codziennie rano najświeższe informacje z Tarnowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zamów newsletter!


Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21