(© fot. andrzej skórka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Teatr Tuptusie, działający przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie, to największy zwycięzca tegorocznego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Maska".

Czytaj także: Tarnów: więcej utrudnień na ul. KrakowskiejW imprezie wzięło udział 25 zespołów z całego regionu. Młodsza grupa Tuptusiów, pod opieką Iwony Kapy, zdobyła Złotą Maskę w kategorii szkół podstawowych za spektakl "Nasi ulubieńcy".


Ten sam teatr zdobył główną nagrodę także w kategorii uczestników zajęć pozaszkolnych - za "Maturę 2010". Wśród grup gimnazjalnych pierwszej nagrody nie przyznano. Teatr Dwu ze Społecznego LO w Tarnowie pod opieką Małgorzaty Krzysicy, zdobył "Złotą Maskę" w kategorii szkół średnich, za spektakl "Szczęśliwe wydarzenie". Właśnie to przedstawienie jurorzy wytypowali do XXVI festiwalu "Bajdurek", który odbędzie się w Nowym Sączu w dniach 8-9 czerwca.


Codziennie rano najświeższe informacje z Tarnowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zamów newsletter!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!