Coraz chłodniejsza aura sprzyja mrożeniu tafli sztucznego lodowiska przy ulicy Wojska Polskiego w Tarnowie. Amatorom łyżew ślizgawka udostępniona zostanie już za kilka dni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
O dziwnych praktykach, do których dochodzi na terenie gminy Bochnia, pisaliśmy TUTAJ


Zadaszone lodowisko na terenach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego rozpocznie sezon pierwsze. Otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę o godz. 10.

Łyżwiarze wpuszczani będą na lód na 45 minut. Cenę biletu normalnego skalkulowano na poziomie 4,5 zł (ulgowy 3 zł). Jeszcze mniej, bo tylko 1,5 zł za jezdę, zapłacą grupy zorganizowane uczniów z tarnowskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Na miejscu działać będzie wypożyczalnia łyżew (3,5 zł za godzinę).

Jak już informowaliśmy, TOSiR zrezygnował z instalowania sezonowej ślizgawki przy Pałacu Młodzieży. Uruchomi ślizgawkę w Mościcach i powiększy jej taflę dwukrotnie, wykorzystując elementy drugiego z mobilnych lodowisk.

Obok hali Jaskółka jazda na łyżwach będzie nieco tańsza. Bilet normalny na trzy kwadranse kosztować będzie 4 zł (ulgowy 2,5 zł, dla grup - 1,5 zł). Lodowisko mobilne jest już montowane, jego rozruch powinien nastąpić w pierwszy weekend grudnia.

W Mościcach również uruchomiona zostanie wypożyczalnia, dysponująca 200 parami mało używanych łyżew.

Miss Polonia z dawnych lat. Zobacz galerię najpiękniejszych kandydatek!

Academy(c) Awards. Plebiscyt na najlepszy akademik Krakowa!

Mieszkania Kraków. Sprawdź nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje z Tarnowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zamów newsletter!

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!