Sukces tarnowskich pływaków na Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego Młodzików

materiał internauty
Najlepsze 12-letnie zawodniczki Małopolski
Najlepsze 12-letnie zawodniczki Małopolski GK
Dawid Jurkiewicz osiągnął rekordy życiowe we wszystkich czterech startach i otrzymał medale: srebrne za 50 m motylkiem, 100 m i 200 m grzbietem oraz brąz za 50 m stylem dowolnym.

Kamila Kumorek pobiła swoje rekordy życiowe w trzech startach: 200 i 400 m dowolnym oraz na 200 m stylem klasycznym. Zdobyła trzy srebrne medale za 100 m delfinem, 200 m żabą i 400 m stylem dowolnym. Przechodząc do FINAŁU Memoriału została wyróżniona za 200 m stylem dowolnym.

Kamila w finale SOBÓT PŁYWACKICH 2013/2014 wywalczyła po VII rundach - II miejsce w swojej kategorii wiekowej konkurując z siedemdziesięcioma zawodniczkami z całej Małopolski - za co została nagrodzona pamiątkowym medalem MOZP oraz nagrodą rzeczową. Podopieczni trenerów Anny Jasiak i Ryszarda Mroza zostali powołani Kamila Kumorek do Kadry Małopolski Młodzika, a Dawid Jurkiewicz do Rezerwy Kadry.