12. Bartek Pawlik (Lwy Unimot Częstochowa) - (1,3,1,2,2) 9
13. Artur Pisarek (MUKS Przystań Tarnów) - (2,U,3,2,1) 8
14. Krzysztof Krawczyk (LKS Strażak Mikołów) - (2,T,2,U,3) 7
15. Patryk Bielaczek (LKS Strażak Mikołów) - (1,1,1,2,1) 6

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Lwy Unimot Częstochowa triumfowały w turnieju o Drużynowy Puchar Okręgu Południowego. Drugie miejsce przypadło zespołowi TPD Kalety, który o jeden punkt okazał się lepszy od LKS-u Strażak Mikołów. Ostatnie miejsce zajęli gospodarze, MUKS Przystań Tarnów.
Wyniki: 1. Marcin Szymański (Lwy Unimot Częstochowa) - (4,4,4,4,4) 20 2. Rafał Baumgarten (MUKS Przystań Tarnów) - (4,4,4,4,3) 19 3. Kamil Bielaczek (LKS Strażak Mikołów) - (4,4,3,3,4) 18 4. Tomasz Włodarczyk (Lwy Unimot Częstochowa) - (4,3,4,4,2) 17 5. Kamil Krawczyk (MUKS Przystań Tarnów) - (3,3,3,3,4) 16 6. Damian Natoński (Lwy Unimot Częstochowa) - (3,2,4,2,4) 15 7. Paweł Rajczyk (LKS Strażak Mikołów) - (3,1,2,4,2) 12 8. Mateusz Radomski (Lwy Unimot Częstochowa) - (1,2,2,3,3) 11 9. Dawid Pacek (LKS Strażak Mikołów) - (2,3,2,1,3) 11 10. Rafał Pigoń (TPD Kalety) - (3,4,3,U,D) 10 11. Grzegorz Fiszer (LKS Strażak Mikołów) - (2,2,1,3,1) 9 12. Bartek Pawlik (Lwy Unimot Częstochowa) - (1,3,1,2,2) 9 13. Artur Pisarek (MUKS Przystań Tarnów) - (2,U,3,2,1) 8 14. Krzysztof Krawczyk (LKS Strażak Mikołów) - (2,T,2,U,3) 7 15. Patryk Bielaczek (LKS Strażak Mikołów) - (1,1,1,2,1) 6 Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Lwy Unimot Częstochowa triumfowały w turnieju o Drużynowy Puchar Okręgu Południowego. Drugie miejsce przypadło zespołowi TPD Kalety, który o jeden punkt okazał się lepszy od LKS-u Strażak Mikołów. Ostatnie miejsce zajęli gospodarze, MUKS Przystań Tarnów. Michał Gąciarz
Ogromną dawkę emocji zagwarantowali zawodnicy MUKS Przystań Tarnów. W mijający weekend na torze w Mościcach rozegrane zostały zawody o Drużynowy Puchar Okręgu Południowego oraz Indywidualny Puchar Okręgu. Marcin Szymański okazał się być bezkonkurencyjny w Indywidualnym Pucharze Okręgu Południowego. Wrocławianin startujący w barwach Lwów Unimot Częstochowa zdobył komplet punktów. Miłą niespodziankę sprawił tarnowianin Rafał Baumgartem, zawodnik uległ jedynie Szymańskiemu. Trzecie miejsce przypadło Kamilowi Bielaczkowi. Zobaczcie zdjęcia.