28 28

28.11.2016 krakow dworze glowny krakow - pkp nowy pociag malopolska impuls, firmy newag nz fot. andrzej banas / polska press (© Andrzej Banas / Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobra wiadomość dla pasażerów, którzy w podróży z Wieliczki do Krakowa Głównego i dalej - do lotniska - wybierają Koleje Małopolskie. Wojewódzki przewoźnik zdecydował, że trasę, także w godzinach szczytu, będzie obsługiwać nowoczesny Impuls. Pociąg, który pomieści do 450 pasażerów wyjedzie na tą trasę już w najbliższy poniedziałek – 20 lutego.

Do tej pory trasę Wieliczka Rynek Kopalnia – Kraków Lotnisko obsługiwały tylko pociągi typu Acatus. Teraz do dyspozycji podróżnych na linii będzie również nowoczesny Impuls, którego Województwo Małopolskie odebrało już od producenta – firmy NEWAG S.A. Impuls obsłuży na tej trasie 20 kursów w ciągu dnia.

Jest to kolejny krok spółki, która nieustannie dąży do zapewnienia podróżnym większego komfortu podróżowania. Nowy Impuls jednorazowo pomieści do 450 osób, na pokładzie pociągu można korzystać z WiFi.


Razem w domu, razem w pracy. Czy można uniknąć konfliktów?

Źródło: Dzień Dobry TVN


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!