Wypadek w Skrzynce: zginął dyrektor ze Szczucina

Drugi dzień pod rząd na drodze nr 73 między Tarnowem a Szczucinem doszło do śmiertelnego wypadku. W Skrzynce zginął Witold Błaszcz – dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

1/4
PSP w Dąbrowie Tarnowskiej
Do wypadku doszło po godzinie ósmej na prostym odcinku drogi. Kierowane przez 44-latka renault 19, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechało na przeciwległy pas drogi wprost pod ciężarówkę z cysterną. Witold Błaszcz zginął na miejscu.

W poniedziałek, do podobnego wypadku doszło w Lubaszu. Po zderzeniu z ciężarowym volvo z naczepą zginął 25-letni mieszkaniec gminy Szczucin.

Kierowcy muszą korzystać z objazdów. Jadący z Tarnowa w kierunku Szczucina powinni wybrać trasę Żabno - Borusowa. W Szczucinie policja kieruje ruch przez Lubasz, Borusową, Żabno w stronę Tarnowa. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godz. 14.

Komentarze (40)

avatar
avatar
kaja (gość)

8 lat temu skończytłam szkołe ale pamietam go dobrze to był wspaniały człowiek był lubiany bardzo prez uczniów!

avatar
Sąsiad (gość)

Witusia Znałem od dziecka wychowaliśmy się na jednym podwórku był dobrym , spokojnym człowiekiem Liczyłem że będzie pierwszym poczciwym dyrektorem po Chrabąszczu ale niestety nie było mu dane się wykazać. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

avatar
gość 7938 (gość)

To wspaniały człowiek i cudowny ojciec .Dzięki niemu mogliśmy czuć się dobrze w tej szkole .Szkoda że tak mało dni był dyrektorem.Zawsze zostanie w naszej pamięci .POKÓJ JEGO DUSZY I WYRAZY WSPÓLCZUCIA DLA RODZINY

avatar
nieufam nikomu na trasie (gość)

Ludzie jaki wystrzał opony w ''tirze'' spójrzcie on ma wszystkie kola całe ,popatrzcie na ślady hamowania to osobówka wjechała pod ciężarówkę, to na pierwszy rzut oka widać po ustawieniu ciągnika i naczepy przyczyn może być wiele; może zasłabnięcie kierowcy osobówki,lud i ten ''wystrzał'' ale w osobówce!!Wszyscy teraz tylko współczują rodzinie zmarłego tak wielka tragedia ale pomyślcie ze temu kierowcy z ''tira'' tez lekko mając świadomości że pod jego kołami ktoś zginął nie z jego winy.Pomyślcie kierowcy z osobówek i poczytajcie dane statystyczne osobówki są kilka razy więcej sprawcami wypadków niż ciężarówki.

avatar
uczennica2009 (gość)

skonczylam szkole kilka lat wstecz, lecz P. Blaszcza pamietam dobrze, byl jednym z niewielu, ktory byl tak przyjazny dla uczniow... byl dobrym czlowiekiem, wielka szkoda i zal ze odszedl... RIP [*][*][*]

avatar
uczeń (gość) uczeń

mieszkam niedaleko obudził mnie huk. tesciowie twierdza że to był huk pękającej opony poniewarz często słychac jak w tirach strzelają opony na głównej drodze jak dla mnie to był o wiele głośniejszy hałas a raczej trzask. nie widziałąm momentu wypadku widziałam tylko wszystko co sie działo dosłownie kilka minut po wypadku zanim jeszcze przyjechała straz i policja. nie szłąm tam nie widziałąm z bliska jak to wygląda teraz na zdjęciach widze ze jednak nie mieli tesciowie racji bo raczej tir ma wszystkie opony całę musiał sie im hałas przy zderzeniu pomylic z hałąsem strzelającej opony. w każdym razie p. Błaszcz uczył mnie wf prze 2 lata i jakos nie moze dojsc to do mnie ze to on. szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół śp. p. Błaszcza. a co do wypadku byli na pewno swiadkowie którzy widzieli więcej i wiedzą więcej ode mnie a policja napewno wyjasni jak do tego doszło byc moze zawiniła maszyna a nie człowiek jak już napisałąm.

avatar
Uczeń (gość)

Nie uczył mnie ale widywałem go na przerwach.
Na pewno wiedział o wypadku w przeddzień jego śmierci..
Sam na pewno się nie spodziewał że jego czeka to samo.

avatar
Rr (gość)

Bardzo szkoda pana Witolda . Takim był dobrym człowiekiem i nauczycielem . Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla rodziny

Wybierz kategorię