Nasze przewidywania potwierdziły się. Nastroje uczestników walentynkowych warsztatów kulinarnych, które odbyły się 18 lutego pod hasłem ,,Gotuj z POLREGIO”, najlepiej świadczą o tym, że pomysł trafił w dziesiątkę. W szampańskiej zabawie połączone z kulinarną edukacją pod okiem Joanny Studnickiej – uczestniczki takich programów jak „Ugotowani” oraz „Master Chef” – wzięły udział osoby, która odpowiedziały na pytanie publikowane m.in. na portalach ,,Gazety Krakowskiej” oraz POLREGIO:

"W jaki sposób zaaranżowałbyś randkę ze swoją drugą połówką w pociągu POLREGIO?".

W trakcie podróży na trasie Kraków Płaszów – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków Płaszów przygotowywano smaczne przekąski dla zakochanych. Odbyły się także konkursy z niespodziankami. – Uczestnicy warsztatów odgadywali owoce z zawiązanymi oczami, co wbrew pozorom nie było ani łatwe, ani proste – mówiła gospodyni walentynek z POLREGIO Joanna Studnicka. – Niektóre owoce nie są w Polsce tak popularne. Było dużo Afryki i dużo Indii. – Super zabawa, nie tylko od strony kulinarnej, ale również logistycznej – dzielili się swoimi wrażeniami Emilia i Rafał.

W konkursie zwyciężyli: Amelia Talar, Rafał Talar. Drugie miejsce zajęli: Monika Nowakowska Kościelniak i Rafał Kościelniak, a trzecie - Justyna Mirecka-Reyman, Zbigniew Reyman. Dodatkowo zwycięska para została zaproszona na walentynkową biesiądę do krakowskiej restauracji Nolio. A my zachęcamy do obejrzenia filmu, który powstał w trakcie walentynkowej podróży z POLREGIO. Miłej zabawy!


Rozrywka

Więcej na temat: