Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jedną z gwiazd tegorocznego święta miasta będzie Natalia Nykiel. Wokalistka zaśpiewa na zakończenie trwającej trzy tygodnie imprezy

W tym roku miasto będzie się bawić przez trzy tygodnie. Dni Bochni mają się rozpocząć 5 czerwca, a finał zaplanowano na 25 czerwca. Impreza, podobnie, jak to miało miejsce w latach poprzednich, zostanie podzielona na bloki tematyczne.

W każdym z nich przygotowano mnóstwo atrakcji, spotkań, koncertów, wystaw i konferencji.

Na swoje imprezy w ramach Dni Bochni zaprosi nie tylko Miejski Dom Kultury, ale także Muzeum im. Stanisława Fischera oraz bocheńska biblioteka. Własny zestaw atrakcji przygotowuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ramowy, wstępny program tegorocznego święta miasta, został zaprezentowany wczoraj po raz pierwszy, podczas posiedzenia komisji kultury. Radnym przypadł do gustu.

- Jestem zwolennikiem tej formuły Dni Bochni. Gwiazdy na pewno są ambitnymi wykonawcami, a ich wybór jest jednak uzależniony od finansów jakimi dysponują organizatorzy - mówi Marek Gruca, zastępca przewodniczącego komisji kultury Rady Miejskiej w Bochni.

Radni zwrócili uwagę, że dobrze się dzieje, iż w organizację święta miasta włączają się także prywatne firmy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: